Μεγάλος Χορηγός

Χορηγοί TOP

  • OLIVE PRESS
  • MONKEY-ESRESSO BAR
  • AIOLIKA PAICHNIDIA

Πρόγραμμα Αγώνων 2019-20

 

Γ’ Εθνική – 6ος όμιλος

1η-14η αγωνιστική

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

 

2η-15η αγωνιστική

Αιολικός-Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Ν. Αρτάκης

 

3η-16η αγωνιστική

Παλληνιακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006

Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

4η-17η αγωνιστική

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παλληνιακός

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αιολικός-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Μαρκό

 

5η-18η αγωνιστική

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

6η-19η αγωνιστική

Αχαρναϊκός-Παλληνιακός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Μαρκό

Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

7η-20η αγωνιστική

Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων

Μαρκό-Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Ν. Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

 

8η-21η αγωνιστική

Μαρκό-Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

9η-22η αγωνιστική

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Παναρκαδικός-Αιολικός

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

 

10η-23η αγωνιστική

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου

Μαρκό-Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

11η-24η αγωνιστική

Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου

Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-Μαρκό

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

12η-25η αγωνιστική

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός

Μαρκό-Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

13η-26η αγωνιστική

ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός

Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη 

Αθανασιάδης Παύλος
Αντωνάκας Δημήτριος
Αντωνάκας Σταύρος
Αντωνάκα Ειρήνη
Βερρής Παντελαίων
Κουλουκάκης Παναγιώτης
Μουτσογιάννης Βασίλης

Αναπληρωματικά μέλη:
Τυροπώλης Παναγιώτης
Μουτζούρη Περσεφόνη
Πιτσιλαδή Ειρήνη

Πρόγραμμα Αγώνων 2017-18

 Α' ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική      1/10/2017

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 3-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1-2 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 3-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ 0-1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ:Θύελλα Ραφήνας 

2η Αγωνιστική       8/10/2017

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  0-1 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  2-1 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 4-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  0-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 2-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΕΠΟ: Παναργειακός

3η Αγωνιστική        15/10/2017

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                     2-1 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                     1-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                     0-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                     1-1 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                     1-2 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΡΕΠΟ: ΑΙΟΛΙΚΟΣ  

4η Αγωνιστική        22/10/2017

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                     0-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                     2-0 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                     1-0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                     1-0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                     3-0 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Τριγλία Ραφήνας  

5η Αγωνιστική        5/11/2017

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                            1-0       ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                           1-1 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                             0-0 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                              1-2 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                            0-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΡΕΠΟ:  Ερμής Κιβερίου  

6η Αγωνιστική       12/11/2017

ΑΙΟΛΙΚΟΣ                        0-2 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                        0-3 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                        0-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                        2-2 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                        2-2 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική     19/11/2017

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                          2-0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                             3-1   ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                             1-0 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                             1-1 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                             1-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΕΠΟ: Πανθηραϊκός  

8η Αγωνιστική        3/12/2017

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                      2-1 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                         1-2 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                         2-0 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                         2-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                         0-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  

9η Αγωνιστική       10/12/2017

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                         1-1 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                         3-2 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                         0-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                         0-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                         1-2 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ερμιονίδας  

10η Αγωνιστική      17/12/2017

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                          0-3 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                          1-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                          1-1 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                          1-1 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                          0-1 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  

11η Αγωνιστική      7/1/2018

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                  3-2 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                               2-1 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                               2-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                               1-1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                               1-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Αήττητος Σπάτων  

 Β' ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική     14/1/2018

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                            0-1 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                            0-0 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                            1-2 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                            2-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                              1-1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Θύελλα Ραφήνας  

13η Αγωνιστική     21/1/2018

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                              1-1 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                              1-0 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                              1-2 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                              2-1 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                              0-0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: Παναργειακός  

14η Αγωνιστική     4/2/2018

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                                   0-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                    2-1                     -ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                    2-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                                    1-1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                                    1-1  ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική    11/2/2018

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                                      4-0 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                                      1-4 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                                      0-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                                      2-1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                                     4-0 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΡΕΠΟ: Τριγλία Ραφήνας  

16η Αγωνιστική    17/2/2018

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                                            0-2 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0-2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                                            2-1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                            1-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                            0-0 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΡΕΠΟ: Ερμής Κιβερίου  

17η Αγωνιστική    25 /2/2018

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                                           2-0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                                           4-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                           2-0 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                                           2-1 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                                           1-0 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΕΠΟ: Διαγόρας Α. Παρασκευής  

18η Αγωνιστική    4/3/2018

ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ                                            1-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                                            2-0 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                                            0-2 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                                            1-0 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                            4-1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΡΕΠΟ: Πανθηραϊκός  

19η Αγωνιστική     11/3/2018

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                                        5-1 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                                        0-1 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ                                        0-2 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                        2-0 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                       1-2 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  

20η Αγωνιστική    18/3/2018

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ                                      2-0 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                      1-0 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ                                      1-1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ                                      0-2 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                                      0-0 ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ερμιονίδας  

21η Αγωνιστική    24/3/2018

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ                                    4-1 ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                    4-1 ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ                                    2-0 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ                                    2-0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ                                    2-1 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ  

22η Αγωνιστική   1/4/2018

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ σκορ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ σκορ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ σκορ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ σκορ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ σκορ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Αήττητος Σπάτων